2016-02-25 22.04.56Nazywam się Ivano i jestem z czystej krwi Włochem. Pięć lat temu przeprowadziłem się do Polski, ponieważ było to od zawsze moim wielkim marzeniem. Ten kraj mimo, że chłodniejszy jest piękny. Kultura warta poznania, a ludzie bardzo otwarci i gościnni. Po prostu zakochałem się w Polsce. Z wykształcenia jestem informatykiem. Bardzo długo pracowałem jako administrator sieci oraz grafik. Aktualnie prowadzę swoją firmę, która zajmuje się tłumaczeniami technicznymi i przemysłowymi oraz kursami języka włoskiego na terenie Polski. Mam wiele pasji np.: gra na fortepianie czy na gitarze. Jednak od pewnego czasu moją największą pasją jest fotografia. Nie jest to aktualnie moja główna praca, ale zaczynam myśleć o tym bardziej poważnie. Posiadam studio fotograficzne oraz bardzo dużo profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

Oferuję:
– Sesje studyjne lub plenerowe, Portret – Beauty – Fashion)
– Fotograficzne metamorfozy wizerunku
– Sesje dla początkujących modelek
– Sesje dla narzeczonych i zakochanych
– Sesje “brzuszkowe” (dla przyszłych rodziców) oraz dla rodziców i ich dzieci
– Sesje okolicznościowe (wieczór panieński i kawalerski, urodziny, rocznice)
– Zdjęcia do dokumentów lub do portfolio
– Fotografię reklamową, Grafikę reklamową, Wizytówki, Ulotki, Plakaty.
– Jestem w stanie stworzyć całą sesję zdjęciową od A do Z, przeprowadzić casting, zapewnić „miejscówkę”, zapewnić modelki i modeli oraz wizażystkę, fryzjera, stylistkę ubioru, stylistę wnętrz.
– Robię zdjęcia i gwarantuję profesjonalny retusz/obróbkę graficzną, przygotowanie do druku oraz druk gotowego produktu.
– Dysponuję studiem fotograficznym w Rzeszowie także profesjonalnym sprzętem przenośnym, wiec działam również w całej Polsce.
– Dla kandydatek do agencji modelek wykonuję tzw. polaroidy spełniające kryteria każdej agencji.
– Wykonuję obrotowe zdjęcia 360° przedmiotów w 3D oraz Panoramy 360° różnorakich obiektów.